Timea s Alegrou na RS TEAM Trophy 2.kolo a Paula s Trevignanom na všestrannosti v Šali

Ahojte AXÁci.

Tento víkend 22-24.5.2015 sme boli na dvoch miestach na pretekoch. Timea s Alegrou súťažili v piatok a v sobotu doobeda na RS TEAM Trophy 2.kolo a Paula s Trevignanom bojovali v sobotu na Memoriále Heraldika v Šali.

 

Timka s Alegrou v piatok súťažili v drezúre a to FEI DUA, kde získala 55,897 % a obsadili 19.miesto z 27.štartov. Druhou drezúrnou úlohou bola FEI DD, ktorú odjazdili na 52,778% a obsadili 8.miesto z 11.štartov.

V sobotu Timea s Alegrou štartovali v súťaži SPISAK RIDING Trophy - na štýl jazdca  o výške 90 cm. Timka s Alegrou prešli parkúr s jednou chybou na poslednej prekážke, ktorá sa im odpočítala od známky za štýl, nakoniec získali známku 6,8 a obsadili 9.miesto z 18. štartov. Druhou súťažou bola súťaž Little Trophy - kombinovaná súťaž (limitovaný čas) o výške 100 cm, ktorú prešli Timea s Alegrou čisto ale s odchylkou -7,49. V otvorenej súťaži obsadili 17.miesto z 35 štartov. V kombinovanej súťaži nevieme ako sa umiestnila, lebo sme hneď utekali za Paulu do Šale.

V sobotu súťažila aj Paula s Trevignanom vo všestrannosti v Šale, kde štartovali v súťaži v obtiažnosťou ZL . Drezúru odjazdili okolo obeda. Drezúru nemáme ani natočenú nakoľko sme ešte boli na RS TEAM. Poobede bol parkúr a je aj video z neho. Parkúr o výške 100 cm prešli Paula a Trevignano čisto. Nakoniec štartovali v cross-country, o dĺžke dráhy 2000-2500m a s 20 prekážkami. Cross-country prešli s 20 trestnými bodmi a to za zaváhanie pri skoku do priekopy. Nakoniec úspešne a v zdravý dokončili celý cross. Paula s Trevignanom v súťaži "Cena Heraldika" obsadili 2.miesto.Dvojici moc gratulujeme a želáme veľa ďalších úspechov vo všestrannosti. Hlavne aby ich to bavilo a vždy dorazili do cieľa v zdravý. 

V nedelu sme mali v pláne sa vrátiť poobede na RS TEAM s Ebim ale kvôli počasiu sme nakoniec neštartovali. 

Budúci víkend sa snáď podarí nejaký štart a ostatné naše kone v piatok aj sobotu idú robiť radosť na MDD. Budeme informovať :)

 

Váš JK AXA