Hobby preteky ku MDD na Kačíne v Trnave

Ahojte AXÁci.

 

Dňa 2.6.2013 jazdecký oddiel Les Amis Trnava na čele s riaditeľom Pepom Jarabicom a trénerom p. Nosekom usporiadal v rámci MDD parkúrové hobby preteky. Počasie vyšlo na 100% a tú nepríjemnú búrku navečer si odniesol iba neschovaný aparát. Zábava do rána nevišla :).

 

Všetko sa začalo o 10:00 a to pony súťažou, v ktorej sa zúčastnilo 8 dvojíc. A to čo nik nečakal sa stalo a túto súťaž vyhrali náš Čaky a Timka :). Čaky tento víkend neskutočne milo prekvapil. V sobotu si doslova užíval vozenie detí na MDD a  v nedeľu vyhral pony súťaž :). 

Ďalšou súťažou bol 60 cm parkúrik, kde od nás štartovali Timka so Zahvou a Domka s Casiom. Obe dvojice si myslíme, že môžu byť spokojné, nakoľko to boli pre obe prvé "preteky". Podotýkame, že Timka obsadila 4.miesto (dekorované boli prvé 3. miesta)

Treťou súťažou bol 80 cm parkúrik, v ktorom od nás štartovali Paulínka so Zahvou a Peťa s Alegrou. Obe prešli parkúre čisto ako aj rozoskakovanie ale ani jednu z prvých 3 miest neobsadili. 

Po ZM (80 cm) nasledoval parkúr stupňa Z (100cm) a nakoniec Mini-Maxi, ktoré vyhral riaditeľ pretekov Pepo s SHS QUIDOMARom, ktorí skočili výšku 153 cm. Druhý skončil tréner p. Nosek s koňom Pepino. 

 

A nemôžeme zabudnúť na neskutočne dobrú moderátorskú dvojicu :). Boli ste super :)

Deti mali možnosť sa povoziť na poníkovi, zabezpečené bolo občerstvenie, maľovanie na tvár a iné atrakcie.

 

Radi by sme poďakovali Pepovi, trénerovi p. Nosekovi a všetkým čo sa podieľali na tejto krásnej akcii.

Myslíme si, že lepšie to už dopadnúť nemohlo.

Dúfame, že čoskoro sa všetci vidíme na podobnej akcii :).

 

Pár fotiek z tejto akcie môžete vidieť v našej fotogalérii

 

JK AXA

 

img 1303