Jazdecký klub "JK AXA" Jaslovské Bohunice - Brigáda 10.11.2012

Brigáda 10.11.2012

Ahojte AXÁci.

 

Dňa 10.11.2012 sa u nás konala veľká brigáda, kde sme sa teda riadne zapotili a momentálne nás všetko bolí a máme svalovicu :)

 

 

Dlho plánovaná brigáda dopadla na 100%. Čo sa u nás dialo? Ráno o 8:00 sme sa všetci stretli (od tých najmladších členov po tých najstarších). V prvom rade boli raňajky :), počas ktorých sme si rozdelili úlohy a rozdelili sme sa do troch skupín. Prvá upratovala klubovňu, pričom upratali celu kuchynsku linku, poumývali skrinky a strhli z nich všetky nálepky a plagáty, umyli okná, vyumývali chladničky (máme 2 :) ), vyumývali WC a nakoniec pozametali a umyli podlahu. Druhá skupina dostala nastarosti upratať sedlovňu, pričom poumývali všetky naše sedlá a uzdečky a natreli masťou na kožu, veci ktoré sa nedali poumývať prešli s kefami, upratali všetky kufríky (s čistiacimi, gamašami, pomocnými vecami, atď), nakoniec pozametali a umyli dlážku. Tretia skupina vyhnojila, upratala všetky boxy a navápnila všetky steny v maštali a nakoniec nastlala boxy slamou.

Okolo 14:30 mali všetky skupiny svoje úlohy splnené. Hneď sme všetci podávali menovky na všetky boxy a zase sme dali poradu v klubovni. Popri papaniu sme čítali rôzne citáty, príslovia atď o koňoch. Tie čo sa nám najviac páčili sme si poznačili a išli sme na vec. Tu vidíte výsledok :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Končili sme okolo 18:00 ale všetci sme sa zhodli, že by sme tam ešte vydržali ďalšie hodiny. Proste bola super zábava a dostatok jedla :). AXÁci proste super :)

 

Zase sme si spríjemnili prostredie v ktorom sa denne stretávame a radi Vás tu všetkých privítame a dúfame, že sa u nás budete citiť príjemne.

 

JK AXA