Blavský pohár úspešne za nami

Ahojte AXAci.

 

Po dlhom mesiaci sa konečne prihovárame na nete. Nejak nebol čas :) a už je koniec októbra. Takýmto tempom nieže končí jazdecká sezóna ale ochvíľu začína :).

 

Ale vráťme sa k  6.ročníku Blavského pohára, ktorý sa konal 22.9.2012.

 

 

1.súťaž ZM. Cena JK AXA Jaslovské Bohunice. Túto súťaž absolvovalo 24 dvojíc. Najlepšie sa darilo Monike Komosnej na koni Hasan2, druhý najlepší výsledok dosiahol Viktor Šandor na koni Campo a tretí najlepší výsledok dosiahli Ján Vajči s koňom Sarka2.

Nemôžem ale zabudnúť spomenúť naše jazdecké dvojice. Aďa a Zahva dosiahli 4.najlepší výsledok (inak v kategórii jazdcov štartujúcich prvým rokom skončila na 3. mieste :) ), Casio a Kaja so 4 trestnými bodmi obsadili so svojim výsledkom 15.  miesto. Miška a Axel mali nejaký zvláštny deň a parkúr nedokončili :(.

 

2.súťaž stupňa Z- Cena predsedu PD Jaslovské Bohunice

V tejto súťaži štartovalo 33 dvojíc. Najlepší výsledok dosiahla Monika Komosná na koni Antik. Druhý najlepší parkúr absolvoval Peter Hayden s koňom Sanchez 2 a tretí najlepší výsledok dosiahla Soňa Boorová s koňom Reskator.

 

Od nás najlepšie absolvovala parkúr Vlaďka so Zahvou, ktoré obsadili 14.miesto. Ďalej z nášho klubu startoval kôň menom Ebi s ktorým štartoval Štefan (kto chce vedieť ktorý nech si kukne oficialne výsledky :) ). Ebi a Štefan obsadili 22. miesto. V tejto súťaži ešte štartovala Miška a Casio no bohužial skončili pri 3 prekážke kde sa jednoducho nezhodli.

 

3.súťaž stupňa ZL. Cena starotky obce Jaslovské Bohunice

túto súťaž absolvovalo 16 dvojíc. Najlepšie sa darilo a 1 miesto obsadil Simon Hlocký s koňom Savana, 2.miesto sa podarilo vybojovať Samuelovi Leonardovi Matulníkovi s koňom Virelai a na 3. mieste sa umiestnil Martin Michalko na koni Riddicka.

 

4.súťaž stupňa L. Cena o Blavský pohár

Poslednú súťaž absolvovalo 9 dvojíc. Najúspešnejším a víťazom Blavského pohára sa stal Simon Hlocký na koni Savana. GRATULUJEME!.

Druhé miesto obsadila Patrícia Chudá s koňom Samuel 4 a na 3.mieste sa umiestnil Samuel Leonard Matulník s koňom Virelai. 

 

Od nás štartoval Ebi a Štefan, ktorý nakoniec obsadili 6. miesto. Aj tak super a ďakujeme Štefan :)

 

Tak a Blavský pohár opäť za nami :).

Všetkýcm sponzorom ďakujeme a takisto celému personálu, ktorí pomáhali pri tejto akcii.

 

Víťazom ešte raz gratulujeme!

 

 A vidíme sa o rok pri 7. ročníku Blavského pohára :)