SZVJ v JK AXA Jaslovské Bohunice

Ahojte Axáci.

Dňa 29.8.2018 JK AXA Jaslovské Bohunice organizuje Skúšky základného výcviku jazdca. 

Bližšie info nájdete tu.

JK AXA vozenie detí 2018

Ahojte Axáci.

V roku 2018 sme za zatiaľ zúčastnili vozenia detí na MDD v amfiteátri Jaslovské Bohunice, Country fest Jaslovské Bohunice, obec Madunice, atď. Jedeň júlový deň s nami v klube strávili deti z letného denného tenisového tábora a jeden augsutový deň s nami strávili deti z denného tábora organizovaného obcou Jaslovské Bohunice.

Deti si koníky očistili, povozili sa, nakŕmili a dozvedeli sa množstvo informácii o koníkoch (otázok od detí bolo mnoho :) a bola neskutočná zábava)

Čítať ďalej: JK AXA vozenie detí 2018

AXA na korčuliach 2017/2018

Keď koníky mali voľno, tak sme chytali kondíciu na ľade :) 

Čítať ďalej: AXA na korčuliach 2017/2018

Deň Zeme

JK AXA na brigáde organizované obcou Jaslovské Bohunice.

Čítať ďalej: Deň Zeme

JK AXA v roku 2017

Ahojte AXÁci. 

V roku 2017 sme si síce dali oddych od pretekov ale stále sme sa poctivo venovali tréningom, vzdelávaniu a prezentácie klubu.

S koňmi sme boli na viacerých akciách ako napr. MDD (Základná škola s materskou školou Jaslovské Bohunice, amfiteáter Jaslovské Bohunice) , Country Fest, Madunice, Martin na bielom koni, atď. Navštívili nás aj deti z letného denného tábora organizované obcou Jaslovské Bohunice, ktorí s nami strávili krásny deň, počas ktorého sa koníky očistili, pojazdili, nakŕmili a zodpovedali množstvo otázok malých kovbojov. 

Čítať ďalej: JK AXA v roku 2017